- Koolireisid.eu
Twitter   

Eripakkumised

Lastevanematele

Infoks lastevanematele!

Kas teadsite, et Scandinavian Tours on üks suurimaid koolireiside korraldajaid Eestis?
Scandinavian Tours asutati aastal 2000 ning selle ajaga on saavutatud suurepärased sidemed oma koostööpartneritega, et pakkuda parimaid võimalikke reisielamusi. Nii ka koolireiside puhul ning seega on Scandinavian Tours üks suurimaid koolireiside korraldajaid Eestis!

Kas teate, kuhu teie laps klassiga sõidab?
 Scandinavian Toursi kodulehel on välja toodud kõik koolireiside sihtkohad nii Eestis kui ka välismaal. Lisaks on toodud näited reisikavade kohta, märgitud on lisatasu eest pakutavad teenused, soovitused sihtkohtades külastatavate objektide kohta jne. SIIN saate tutvuda meie sihtkohtadega. Valida on koolireiside vahel Eestis, Baltikumis, Euroopas ning soojal maal. Lisaks saate alati meie reisikonsultantidelt lisainfot küsida!

Enne reisi!
 Kindlasti peaksite olema veendunud, et teie lapsel on kehtiv pildiga reisidokument. Selleks ei ole õpilaspilet vaid ainult ID-kaart või pass. Kuigi Schengeni viisaruumis liikumiseks ei pruugi olla vajalik reisidokumendi näitamine, peab see siiski alati kaasas olema, sest pistelist kontrolli tehakse ikka!

Uudised
RSSBännerid