- Koolireisid.eu
Twitter   

Eripakkumised

Läti info

Riia ajalooline vanalinn Vecriga on kaunis paik jalutamiseks igal aastaajal. Ekskursiooniprogrammi käigus näeme Riia lossi (praegune presidendipalee), Kolme Venda, Rootsi väravat, Toomkirikut, Peetri kirikut, Kassi maja ning hiljuti restaureeritud värvikirevat Mustpeade maja. Jalutame läbi tänavate, mis on filmidest tuttavad- filmiti kunagised Sherlock Holmesi osad ning episoodid teleseriaalist 17 kevadist hetke just Riia vanalinnas.
Õpilaste jaoks on aga koht number 1 Jurmalas asuv Livu veepark, mis on Põhja-Euroopa suurim ja mille Kanadast pärit atraktsioonid pakuvad nii mõnusat lõõgastust kui ka tõelist närvikõdi.

Veepargi külastuse ajast (2 või 4 tundi) sõltub ka linnaekskursiooni pikkus. Kui veepargis viibitakse 4 tundi ja enne ärasõitu soovitakse külastada Lido keskust, siis linnaekskursiooniks aega ei jää.

2-päevase sõidu puhul ööbitakse ****hotellis Jurmala Spa. Hommikune basseisikompleksi kasutamine on hinnas, samuti rikkalik hommikusöök rootsi lauas.
Reisi teisel päeval külastatakse vastavalt soovile Siguldat või hoopis Baltimaade Versaille´d Rundale lossi.

Raha
Hinnad on Lätis sarnased Eesti omadega, Lidos saab korraliku kõhutäie alates 3 latist.

ScandinavianTours soovitab:
Rahvuslik toitlustuskoht Lido ei paku ainult kõhutäidet, vaid seal on tore ka lihtsalt aega veeta. Lido hoovis on erinevaid atraktsioone, töötab liuväli koos uisulaenutusega, tihti saab kuulda elavat muusikat. Kõikvõimalike pühade ajal on just Lido kaunistused kõige erilisemad, olgu siis tegemist jõulude või lihavõttega.
 

Uudised
RSSBännerid